DR. ENDER SARAÇ’TAN GENÇLERE “KENDİNE İYİ BAK !”

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Çınar Altı Gençlik Söyleşileri kapsamında 81 ile organize edilen ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ev sahipliği yaptığımız Dr. Ender Saraç Kendine İyi Bak “Beden ve Ruh Sağlığı” adlı söyleşi programı 11 Aralık 2019 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlendi.

 

Salonun dolu olduğu programa özellikle Yüksek öğrenim yurtlarında kalan öğrencilerin ilgisi yoğun oldu. Dr. Ender SARAÇ Kendine İyi Bak Beden ve Ruh Sağlığı Programında dinleyicilere sağlıklı bir yaşam için beslenme, egzersiz ve spor önerilerinde bulundu. Söyleşinin başında “Kimseyi uyutmayacağım.” diyen SARAÇ, pozitif enerjisi ile dinleyicilere dolu dolu bir söyleşi programı sundu. Özellikle söyleşi içerisinde yaptığı 8 dakikalık meditasyon ile konukların bedenin yanında ruhuna da hitap etti. Öğrenciler ve misafirler unutulmaz bir, bir buçuk saat geçirdiler. Dr. Ender SARAÇ program sonunda öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

Program sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya PAK Dr. Ender SARAÇ’a Plaket ve ilimize özel hediyeler takdim ettiler.

Yazar Hakkında

Bunlar da ilginizi çekebilir

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir