ENGİN ALTAN DÜZ YATAN GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Engin Altan Düzyatan’dan Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit yorumu! Geri mi dönüyor?

Diriliş Ertuğrul dizisi ile şöhrete kavuşan Engin Altan Düzyatan herkesin dilinde olmaya devam ediyor.

engin altan düzyatan ile ilgili görsel sonucu

Diriliş’in eski başrolü Engin Altan Düzyatan FOX TV’de yayımlanan Kurşun dizisine transfer olmuş yeni bir başlangıç yapmıştı. Fakat son projesinde umduğunu bulamayan Engin Altan Düzyatan’ın dizisi erken final yapmıştı. TRT 1 ekranlarında yayımlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul, ATV ekranlarında devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman olarak devam edince başrole Burak Özçivit gelmişti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin Altan Düzyatan, dizinin devamı niteliğinde ATV’de yayımlanan Kuruluş Osman dizisinin başrolü Burak Özçivit hakkında bakın ne dedi. Yeni dizisi ile beklenen etkiyi yapamayan Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisi ile yerini Burak Özçivit’e bıraktı.

engin altan düzyatan ile ilgili görsel sonucu

Engin Altan Düzyatan, “Kuruluş Osman’ı nasıl buldunuz?” sorularına “Ekip çok başarılı, Burak da çok güzel oynuyor” diyerek yanıt verdi.

Düzyatan, ‘Kuruluş Osman’a döneceği iddialarıyla ilgili olarak “Daha gelen bir teklif yok” dedi.

Öte yandan ünlü oyuncu, ‘Kurşun’ dizisinin final yapmasıyla ilgili “Olur öyle şeyler, hayırlısı olsun. Bazı işler oluyor, bazı işler olmuyor” demişti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisinde, ‘Ertuğrul’ karakterinin ölmediği ve diziye yeniden dahil olacağı iddialarına ünlü oyuncu, “Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani” yanıtını vermişti.

engin altan düzyatan ile ilgili görsel sonucu

Düzyatan, diziye dönmek ister misiniz sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

engin altan düzyatan ile ilgili görsel sonucu“Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım.”

”Hala aynı ekip devam ediyor. Sağolsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi.”

”Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum.”

Yazar Hakkında

Bunlar da ilginizi çekebilir

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir