BAŞKAN OKUMUŞ GAZETECİLERİ UNUTMADI!

Kahramanmaraşlı basın mensupları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile Türkoğlu Belediyesi’ nin düzenlediği programda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile bir araya geldi.

Türkoğlu belediye başkanı sayın Osman okumuş” Her zaman bizi tanıyan arkadaşlarımıza söylemişimdir, hep kardeş gibi ilişkiler sürdürmek ve sizinle ilgilenmek için bugüne kadar devam ettim,sizleri aslında gazeteci değil de bir ağabey, bir kardeş olarak görüyorum.”dedi.

Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensuplarının 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayarak bu kez objektiflerin karşısında değil, arkasında durarak kendini basın mensuplarının yerine koydu. Ardından Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren cemiyet başkanları Arslan Deveboynu, Ebru Sema Akkurt, İbrahim Baykut ve Sermet Çuhadar birer selamlama konuşması yaparak başkan Okumuş’a teşekkür ettiler.

Program devamında Türkoğlu belediye başkanı Osman Okumuş, kura çekimi yaptı. Maraş Son haber gazetesi sahibine fotoğraf makinesi kazandırdı. Şanlıurfa sıra gecesi ekibinin canlı müziği ve davetlilerin halayı eşliğinde program sona erdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir