Kahramanmaraş’ta Yeni 300 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi!

Kahramanmaraş’a yeni bir kadın doğum ve çocuk hastanesi yapılacak. Hastanenin ihalesi 10.03.2020 tarihinde yapılacak. Ak Parti İletişim Ofisi Tarafından kamuoyu duyurusu yayınlandı.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisi Tarafından Kahramanamaraş’a yeni 300 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi yapılması hakkında kamuoyu duyurusu.

Yapılan duyuru metninde şu ifadelere yer verildi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri olarak, 29.05.2019 tarihinde Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA ile yaptığımız görüşmede şehrimiz adına 300 yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi yapılmasını talep ettik ve 18/06/2019 tarihinde İletişim Ofisimiz ’den bu talebimizi kamuoyuna ilan etmiştik.

Milletvekillerimiz ile yaptığımız çalışmalar sonucunda, Sağlık Bakanlığımız 300 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin ihalesinin 10.03.2020 tarihinde gerçekleştirileceği ilan etmiştir.

Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekillerimiz adına Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA ve ekibine talebimizin karşılanması konusunda göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kahraman hemşehrilerimize ve aziz milletimize arz olunur.

Yazar Hakkında

Bunlar da ilginizi çekebilir

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir