DP İl Gençlik Kolları Başkanı değişti

Diken yaptığı açıklamada” Türkiye’nin en genç lideri Gültekin Uysal ile birlikte ülkenin kalkınması için Demokrat Partide siyasi çalışmalarımı devam ettiriyor, Türkiye’nin demokratikleşme sürecinde bölgedeki başkanlarımızla hedeflediğimiz yolda aynı inanç ve istikrarla devam ediyoruz.

Biz gençler olarak, artık bu ülkede sosyal, ekonomik ve kültürel olarak birçok şeyin değişmesini istiyoruz. Partimiz bu değişimi sağlayacak genç, dinamik ve üretken kadrolara sahip olmasıyla birlikte mevcut siyasi partiler arasında daha önce bu değişimleri gerçekleştirebilmiş, köklü tecrübeye sahip olan bir partidir. Sorumluluklarımızın farkındayız. Demokrat kültürden bize kalan miras ve sahip olduğumuz enerjimiz ile milletimiz tarafından verilecek her göreve hazır olduğumuz gibi bugünde hazır olduğumu belirtmek isterim.” ifadelerini kullandı.

Kahramanmaraş Demokrat Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Ahmet Said DİKEN yaptığı açıklamaların ardından “İçinde Türkiye aşkı olan Maraş’ımızın kahraman ve değerli gençlerine bu şanslı partinin ihtiyacı var. Türkiye siyasetine bende yön vermek istiyorum diyen ve aramıza katılmak isteyen tüm gençlerimizi bekliyoruz. Sizleri aramız da görmekten onur ve şeref duyarım.Dünyayı ve Türkiye’mizi olumsuz etkileyen Corona virüsünün etkisinden bir an önce kurtulmak ümidiyle ve siz değerli Kahramanmaraşlı hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutlar, sevgi dolu, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… ” dedi.

 

 

Yazar Hakkında

Bunlar da ilginizi çekebilir

YORUM YAPIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir