Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe iftarları programı Andırın ilçesi ile sona erdi.AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öaçl, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ve diğe ilgililerin...

Kahramanmaraş’ta bu sabah 2.8 şiddetinde 3 deprem meydana geldi! Kahramanmaraş’ta bu sabah 2.8 şiddetinde 3 deprem meydana geldi!
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin ilçe iftarları programı Andırın ilçesi ile sona erdi.AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öaçl, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ve diğe ilgililerin katıldığı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Andırın’da gerçekleştirilen iftar programında bir konuşma yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Davetimize icabet ederek iftar programımıza gelen tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Bir Ramazan ayının daha sonuna geldik. Allah’ım tuttuğumuz oruçlarımızı ve yaptığımız ve yapacağımız ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin. Hepinizin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle şimdiden kutluyor, ailenizle ve tüm sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar diliyorum” dedi.