Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kahramanmaraş'taydı.Eroğlu, 15 Temmuz Millet Bahçesinin açılışını yaptı, Kahramanmaraş yatırımlarını anlatı.Eroğlu, Yavşan Yaylası'nı dünyanın en meşhur tab...

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Pek Çok Sorun, Müslümanların Bugününü Ve Geleceğini Tehdit Etmektedir” Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Pek Çok Sorun, Müslümanların Bugününü Ve Geleceğini Tehdit Etmektedir”
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kahramanmaraş'taydı.Eroğlu, 15 Temmuz Millet Bahçesinin açılışını yaptı, Kahramanmaraş yatırımlarını anlatı.Eroğlu, Yavşan Yaylası'nı dünyanın en meşhur tabiat parkı yapacaklarını, buraya da Çin, Japonya, Körfez ülkeleri ve Rusya gibi zengin ülkelerden turistler geleceğini söyledi. Kahramanmaraşlıları çok sevdiği için gelen tüm talepleri kabul ettiğini dile getiren Bakan Eroğlu, Kahramanmaraş'ın 2071 yılına kadar içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan Çetintepe Barajı'ndan da tahsisat yaptıklarını belirtti. Park açılışının ardından Bakan Eroğlu ve beraberindekiler bir süre bahçede incelemede bulunup, fidan dikti.