Kahramanmaraş Gazetesi Genel koordinatörü Gazeteci Niyazi Kara’nın oğlu Selçuk Kara, dünya evine girdi. Kahramanmaraş Gazetesi’nin Genel koordinatörü ve kent basınının sevilen siması Niyazi Kara, o...

İnternet üzerinde en çok vakit harcanan platformlar belli oldu! İnternet üzerinde en çok vakit harcanan platformlar belli oldu!
Kahramanmaraş Gazetesi Genel koordinatörü Gazeteci Niyazi Kara’nın oğlu Selçuk Kara, dünya evine girdi. Kahramanmaraş Gazetesi’nin Genel koordinatörü ve kent basınının sevilen siması Niyazi Kara, oğlunu dünya evine girdirmenin mutluluğunu yaşadı. Niyazi Kara’nın oğlu Selçuk Kara, Fedakar ailesinden Cennet Fedakar ile hayatını birleştirdi. Liva Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün törenine katılım oldukça yoğun oldu. Düğün boyunca çiftlerin mutlulukları ise gözlerinden okundu. Selçuk ve Cennet çiftinin nikahını Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç kıydı. Çiftin nikah şahitliğini ise Türkiye Parlamenterler Birliği Başkanı (TPBB) Nevzat Pakdil, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici yaptı. Çiftin nikahının kıyıldığı anda düğüne katılan protokol mensupları Kara ve Fedakar ailesinin mensuplarını tebrik etti. Başkan Erkoç, nikahı kıydığı esnada çiftlere ömür boyu mutluluk diledi. Pakdil ise çiftlere evliliğin önemini belirterek kısa bir konuşma yaptı. Pakdil ardından çiftlerin evlilik cüzdanını gelin Cennet Kara’ya (Fedakar) teslim etti. Düğün törenine TPBB Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, AK Parti Kahramanmaraş il Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, İYİ Parti İl Başkanı Davut Sarı, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Akif Kahveci, Sebük Tekin Alparslan, Onikişibat belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünsal, Kara ve Fedakar ailesinin mensupları, Kara’nın Dulkadiroğlu Belediyesi çalışma arkadaşları ile kentin siyaset ve iş dünyasından birçok isim katıldı.